Muzeju nakts Stāķos

Autors: | 2018. gada 9. maijs

Kā jau katru gadu, arī šogad visā Latvijā, un arī Stāķos, norisināsies “Muzeju nakts”. Šogad Stāķu novadpētniecības ekspozīzija piedāvā ne tikai ekspozīcijas apskati, bet arī vēstures mācību un ikgadējo brīvdabas koncertu. Muzeju nakts aktivitātes norisināsies 19.maijā no plkst. 19:00 Stāķu pamatskolā, 3.stāvā Stāķu novadpētniecības ekspozīcijas telpās, kā arī skolas iekšpagalmā. 19:00 ar vēstures stāstījumiem viesosies āra dzīves apmācību centra “Pelēkais vilks” stāstnieks Nils Klints. 21:00 ikvienu aicinām uz brīvdabas akustisko koncertu ar Elvi Bisenieku.  Līdz plkst. 1:00 būs atvērta Stāķu novadpētniecības ekspozīcija Stāķu pamatskolas 3.stāvā.

Latvijas simtgades reizē Muzeju nakts tēma ir „Šūpulis”, tādējādi iekļaujoties valsts simtgades stāstā, kas sākās 2017.gadā un turpināsies līdz 2021.gadam, 2018.gada vadmotīvs ir „Dzimšana”.

Katras tautas un nācijas pastāvēšanu nodrošina šūpulis. Valsts dibināšanas un pastāvēšanas jēga rodama rūpēs par ģimenes, dzimtas un tautas šūpuli. Muzeju naktī godināsim šūpuļu darinātājus, sargātājus un šūpotājus!

 

Uz tikšanos Muzeju naktī!

Print Friendly, PDF & Email