Mežsētas

IMG_5774 Adrese: Mežsētas, Stradu pagasts, Gulbenes novads, LV – 4417

Tel.nr.: +371 29104212

E-pasts: mezsetas97@gulbene.lv

PAR MEŽSĒTĀM: Lauku māja MEŽSĒTAS atrodas Stradu pagastā, kur ap Pededzes vidusteci aptuveni 200ha lielā platībā ir izvietojusies šķirnes briežu audzētava.  „Mežsētās” iespējams ne tikai aplūkot un pabarot briežus, bet arī apmesties viesu mājā. Pieejama arī sauna, grils un lapene pikniku rīkošanai. Domājot par infrastruktūras uzlabošanu, 13ha lielā platībā ir izrakti dīķi, kuros audzētās dažādu sugu zivis – samus, karpas, līņus, zušus un citas – par noteiktu samaksu iespējams makšķerēt.

Lai briežus varētu aplūkot ikviens interesents, tie atrodas aiz izturīga 2,4m augsta žoga. „Mežsētu” teritorijā izvietoti 15 skatu torņi, tornis atrodas arī uz tilta, kas pāri Pededzei savieno Gulbenes un Balvu novadus, pār kuru briežus pārdzen uz vasaras ganībām, un ļauj tūristiem priecāties par skaisto ainavu. Auru laikā, kas ilgst no septembra līdz novembrim, reizēm ir iespēja vērot briežu buļļu cīņas, kuru laikā kāds no cīkstoņiem parasti šķiras no savas skaisto ragu rotas, savukārt bērni noteikti priecāsies par iespēju pavisam tuvu apskatīt mīlīgos stirnu buciņus.
Pirms došanās uz briežudārzu, vēlams piezvanīt un saskaņot apmeklējuma laiku, jo nereti brieži vispirms ir jāatved no tālajām ganībām, lai tos būtu iespējams aplūkot. Iespējams nolīgt gidu, kas pastāsta par briežiem, to šķirnēm, audzēšanas un medību īpatnībām. Suvenīru veikalā interesenti var iegādāties dažādas medību trofejas.

Piedāvājam:
– nakšņošana;
– svinību telpa (līdz 15 personām);
– pirts;
– makšķerēšana zivju dīķos;
– telšu un piknika vietas;
– peldvieta;
– briežu dārza apskate;
– treileru pieslēgums;

Print Friendly, PDF & Email