Sieviešu vokālais ansamblis “Pieskāriens”

Kolektīva nosaukums: Stradu pagasta sieviešu vokālais ansamblis “Pieskāriens”

Vadītāja: Baiba Ozoliņa-Maltavniece

Īss apraksts: Kolektīvs darbojas no 2009.gada 5.marta.

Vadītāji:

Vadītāja Inga Zomerovska – 2009. g. – 2015. g. jūnijs

Vadītāja Inga Deigele – 2015. g. oktobris – 2016. g. augusts

Vadītājs Emīls Rusovs – 2016. g. oktobris – 2018. g. septembris

Dalībnieki: Dalībnieku sastāvs mainīgs, pašlaik kolektīvā darbojas 11 dalībnieces.

Raksturojot ansambļa „Pieskāriens” kolektīvu –  tas ir enerģijas pārpilns, ar labu humora izjūtu un māku priecāties. Tādēļ brīžos, kad sanāk kopā, lai svinētu svētkus, skan smiekli, birst asprātības un, protams, skan dziesmas!

12719264_1045932905427323_3933101196672920837_oCitas aktivitātes: dalība novada svētkos, Gulbenes pilsētas svētkos, Stradu pagasta pasākumos, Jāņu/Līgo svētkos, 18.novembra pasākumos, Ziemassvētku pasākumos pagastā, Stāķu pamatskolas pasākumos un izlaidumos.

 

Kolektīvs ir piedalījies starptautiskos projektos, sadraudzības koncertos ar Gulbenes novada vietējiem kolektīviem – Galgauskā “Veišu muzikanti” un ar deju kolektīviem Gulbenē “Ratiņš”. Sadraudzības koncerts Madonas novada Dzelzavā ar KN sieviešu vokālo ansambli “Variants”.  Labdarības pasākums veco ļaužu mājā kopā ar Lejasciema folkloras grupu “Smaržo siens”. 5.gadu jubilejas koncertā uzstājāmies kopā deju kopas “Alise” dejotājiem no Zeltiņu pagasta Alūksnes novada.  Kolektīva dalībnieces atzīst, ka gadās arī “iet čigānos”, kas ir ne mazāk jautrs pasākums.

 

Dalība Stradu pagasta sporta spēlēs un tikšanās ar Daumantu Dreiškenu 11.05.2014 : https://www.stradi.lv/stradu-pagasta-gimenu-sporta-speles/

2014.gada rudens – “Pieskāriena” dalība Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības konferencē „Sociālā dialoga loma nodarbināto sociāli ekonomisko apstākļu uzlabošanā”. Starptautiska līmeņa konference ar kolektīva atklāšanas priekšnesumu, kurā piedalījas augstas valsts amatpersonas un viesi no Norvēģijas: http://dzirkstele.diena.lv/skolas/staku-pamatskola-pedagogam-draudzigaka-115467

Jauks fakts: Pieskāriena dalībniecēm aktīvi dzimst bērniņi, kopā muzicē. Dalībnieces pat uzstājas koncertos kopā ar bērniem. “Pieskāriena” darbības laikā ir piedzimuši – 4 meitenes un 1 puisis : Marta, Roberts, Elizabete, Rūta Helēna, Gerda…cerams, ka būs vēl!

Dziedāšana – sirdslieta, dzīvesveids, vēlme attīstīties dziedātprasmē un augt.

Pieskāriens dziesmā, pieskāriens vārdos un viscaur  pieskarties ar DZIESMU!

Kontaktinformācija: ansamblis.pieskariens@gmail.com

Baiba Ozoliņa-Maltavniece, 29349656

Attēli:

Video:

Print Friendly, PDF & Email