LIELĀ TALKA 2021

Autors: | 2021. gada 19. aprīlis

Jau pēc nedēļas, Lielā Talka  norisināsies sestdien, 24. aprīlī, no plkst. 9:00 – 15:00 vienlaicīgi visā Latvijā!

KUR TALKOT?

Vari sakopt savu privātīpašumu vai tuvāko talkošanas vietu noskaidro mājas lapā www.talkas.lv ! Tur Tu vari reģistrēt savu talkas vietu un  apskatīt visas oficiāli reģistrētās talku vietas, ko organizē pašvaldības, izglītības iestādes, organizācijas, uzņēmumi, kā arī brīvprātīgie entuziasti. Izvēlies tuvāko vai interesantāko talku un 24. aprīlī pievienojies tai! Katrā reģistrētajā talkas vietā ir sava Atbildīgā persona. Piefiksē viņa tālruņa numuru, lai nepieciešamības gadījumā vari sazināties

 

KĀ TALKOT COVID-19 LAIKĀ?

    SOLO talkas: talkojiet vienatnē, pastaigājoties pa mežu vai gar jūru, sakopjot savas mājas apkārti;

    DUO talkas: talkojiet divatā. Ja esat vienas mājsaimniecības pārstāvji, tad talkojiet droši kopā, ja esat draugi vai paziņas, ievērojiet vismaz divu metru distanci;

    ĢIMENES talkas: talkojiet visa ģimene kopā, bet ievērojiet, ka jums jābūt vienas mājsaimniecības pārstāvjiem.

KUR SAŅEMT ATKRITUMU MAISUS?

Lielās Talkas atkritumu maisus talcinieki varēs saņemt bez maksas pagastu pārvaldēs un pilsētā – Ābeļu ielā 2- pašvaldības garāžās, iepriekš sazinoties: https://www.gulbene.lv/lv/ppr . Talkas laikā atkritumu vākšana notiek tikai izsniegtajos maisos.

 KUR ATSTĀT PIEPILDĪTOS MAISUS?

Pagastos par pilnajiem maisi, kas savākti talkojot reģistrētās publiskās teritorijās sazināties ar pagasta pārvaldi: https://www.gulbene.lv/lv/ppr . Pilsētā no 23.04.-25.04.2021. pretī pilsētas stadionam atradīsies konteiners, kur varēs vest talkā savāktos maisus:

 

Savus piepildītos maisus atstāj TIKAI reģistrētajā talkas vietā un par to atrašanās vietu informē talkas Atbildīgo – Daci Kuršu – t.nr. 26173113.

Talkas, kuras notiek uz privātas zemes un kurām nav vajadzīgs saskaņojums ar pašvaldību, un kurās atkritumus, ja tādi ir radušies, aizved paši rīkotāji.

 

 Lielajā Talkā aicinām ne tikai vākt atkritumus, bet darīt arī citus labus darbus – stādīt kokus, radīt brīnišķīgas puķu dobes, labiekārtot māju pagalmus, izgatavot putnu būrīšus, atjaunot žogus, soliņus, tiltiņus… Dzīvosim skaisti! Lai prieks Tev pašam un pārējiem! Latvijai BŪT zaļai!

Plašāku informāciju par Lielo Talku atradīsiet https://talkas.lv/

Dace Kurša,

Gulbenes novada pašvaldības

Īpašumu pārraudzības nodaļas

vides pārvaldības speciāliste

 

Print Friendly, PDF & Email