Stāķu parkā tiks relizēts projekts “Mākslu parkam”

Autors: | 2019. gada 30. jūnijs

No 1.jūlija līdz 30. augustam Stāķu parkā tiks realizēts projekts “Mākslu parkam”, projekta realizētāji ir Stāķu parka aktīvisti. Šis projekts tiek realizēts piedaloties biedrības “Sateka” mazo projektu konkursā 2019 „Paaudze paaudzē!”, ar biedrības “Sateka” un Gulbenes novada Stradu pagasta pārvaldes līdzdalību un atbalstu. Projekta vadītāji ir Alise Rubene – Dūne un Arvis Rubenis.
Projekta mērķis ir attīstīt Stāķu parku, kā funkcionālu, unikālu un vizuāli skaistu vietu atpūtai. Galvenie pasākumi būs betona mēbeļu un citu elementu izgatavošana un apstrāde ar flīzēm un traukiem mozaīkas tehnikā. Ar lielu prieku atkal Latvijā sagaidīsim mākslinieci Lindu Riņķi, kas padarīs mēbeles un vides objektus krāšņus un apstrādās ar flīzēm un traukiem mozaīkas tehnikā. Betona mēbeles un elementus izgatavos Arvis Rubenis. 

Projektā aicināti iesaistīties dažādu vecumu interesenti, kas vēlas palīdzēt betona mēbeļu izgatavošanā un apstrādes procesā, iemācīties jaunas prasmes un piedalīties unikālā pasākumā. Interesenti var sazināties ar Alisi Rubeni – Dūni (26484322). 

Print Friendly, PDF & Email