Stradu pagasta Ģimeņu sporta spēles

Autors: | 2014. gada 12. maijs

2014.gada 11.maijā, Māmiņu dienā, Šķieneru sporta laukumā notika Stradu pagasta Ģimeņu sporta spēles.

Ģimenisko dienu uzsākām un noslēdzām ar mūsu novadnieka, stāķēnieša, olimpieša Daumanta Dreiškena piedalīšanos. Spēkiem varēja mēroties dažādās aktivitātēs. Ģimeņu komandas sacentās 8 disciplīnās. Sportiskajās aktivitātēs varēja piedalīties visi, jo tās bija pa spēkam ikvienam.

sp (40)sp (61)sp (16)

Arī bērni bija pelnījuši lieliskas izklaides un tiem bija iespēja pārbaudīt savu izturību piepūšamajā atrakcijā. Bērni priecājās par jautrām aktivitātēm brīvā dabā. Pēc labi padarīta darbiņa, sacensību dalībniekiem bija iespēja tikt pie gardas zupas.

Sacensību noslēgumā sacensību dalībniekiem bija ekskluzīva iespēja klātienē satikt vienu no spēcīgākajiem vīriem bobslejā Daumantu Dreiškenu. Mazie un lielie bērni uzdeva jautājumus. Daumants labprāt sporta spēļu dalībniekiem parādīja Soču sudraba medaļu, sacensību t      ērpu, ķiveri, apavus un daudzus tūkstošus vērto bobu. Sarunas norisinājās jaukā gaisotnē. Visiem, kuri vēlējās, bija iespēja nofotografēties ar Daumantu un saņemt viņa autogrāfu.

Sacensību programma bija ļoti demokrātiska, un tādi bija arī sacensību rezultāti. Visas komandas saņēma piemiņas kausus. Arī Daumants saņēma īpašu Stāķu kausu, kuru bija sarūpējušas Stradu pagasta vokālā ansambļa „Pieskāriens” dalībnieces.

sp (156)

Stradu pagasta iedzīvotāju vārdā izsaku pateicību Daumantam Dreiškenam par piedalīšanos. Ģimeņu sporta spēļu organizatoriem – Stradu pagasta pārvaldei, Ainai Rubenei, bērniem – tiesnešiem par sarūpētajām aktivitātēm un Laurai Kļaviņai par noorganizēto iespēju apskatīt bobsleja kamanas Stāķu sporta namā.

sp (162)sp (146)sp (177)

Sacensību dalībniece, Stradu pagasta iedzīvotāja Paula Leite-Berģe

 

Print Friendly, PDF & Email