Virtuālajā skrējienā “Apskrien novadu” lūkosim, vai varam apskriet apkārt Gulbenes novadam. Piedalies!

Autors: | 2020. gada 17. jūlijs

Gulbenes pilsētas svētku ietvaros, 25.jūlijā, ikviens tiek aicināts piedalīties virtuālajā skrējienā “Apskrien novadu!”, izvēloties sev piemērotāko distanci/maršrutu Gulbenes novada teritorijā, piemēram, 3, 5, 10, 21 km vai jebkuru citu. Skrējiena mērķis ir kopā sakrāt pēc iespējas vairāk kilometrus, lai noskaidrotu, vai un cik reizes mēs visi kopā varam apskriet apkārt Gulbenes novadam, kura apkārtmērs ir 306,64 km.

Virtuālais skrējiens ir motivācija ikvienam nodarboties ar fiziskām aktivitātēm, gūstot pozitīvas emocijas, kā arī iespēja iepazīt un novērtēt pašmāju skaistumu, izbaudīt skriešanas burvību un apzināt sevi kā īstenu gulbenieti.

Skrējiena sākums ir visiem vienā laikā plkst.10.00 savā izvēlētajā punktā, bet finišs – katram atsevišķi (līdz plkst.14.00), jo tas ir atkarīgs gan no izvēlētās distances, gan pavadītā laika tajā.

Interesentiem pieteikšanās līdz 23. jūlija plkst. 18.00, reģistrējoties ŠEIT (reģistrējoties, dalībnieks piekrīt personas datu apstrādei skrējiena statistikas veidošanas vajadzībām).

Saziņa ar skrējiena dalībniekiem notiks lietotnes “WhatsApp” grupā, savukārt rezultāta fiksēšanai dalībniekiem būs nepieciešama mobilā aplikācija, kura uzskaita noskrietos kilometrus un laiku, piemēram, “Endomondo”. Rezultāts jāiesūta līdz plkst.14.00.

Sacensību organizatori patur iespēju apbalvot dalībniekus ar veicināšanas balvām.

Skrējienu organizē Gulbenes novada Sporta pārvalde un Kultūras pārvalde.

Print Friendly, PDF & Email