Rudens rosība Stāķu PII

Autors: | 2018. gada 26. oktobris

18. oktobrī Stāķu PII jau rīta cēlienā valdīja liela rosība, atminas skolotāja Modrīte Stepāne.

Katras grupiņas audzēkņi kopā ar skolotājām čakli un uzmanīgi grieza dārzeņus zupai, lai aiznestu saimniecei Līgai uz “Brīnumu mežiņu”. Kamēr ugunskura liesmās vārījās garda zupa, bērni kasīja lapas bērnudārza teritorijā. Mazo bērnu rociņās šūpojās grābeklīšu kāti, jo ar lielu sparu un neatlaidību tika sakopta tuvākā apkārtne.

Rudens talka tika apvienota ar vēl vienu, ne mazāk svarīgu pasākumu – Pasaules uztura dienu, tādēļ vienlaikus arī bērnudārza “Brīnumu mežā”, kurš kopīgiem spēkiem iekārtots un apdzīvots, notika aktīva rosīšanās. Pie ugunskura darbojās lielie saimniekrūķi – skolotāja Līga un meistars Igors. Viņu uzraudzībā jautri burbuļoja neparastā sakņu zupa un izplatīja tālumā patīkamu smaržu. Zupa bija neparasta tādēļ, ka sastāvdaļas sarūpēja un sagatavoja paši bērni. Kad zupa bija gatava, saimniece aicināja visus mieloties.

Visam notiekošajam šajā darbīgajā rītā kvalitātes zīmi piešķīra rudens saules zaķēnu saime kopā ar īsto zaķu saimi no Jaungulbenes, jo – kā zināms – arī zaķiem patīk rosība un veselīgs uzturs.

Stāķu PII saka paldies visiem atbalstītājiem un čaklajiem “darba rūķiem”!

Print Friendly, PDF & Email