Senioru ansamblis “Baltābele” viesojas “Dzērvēs”

Autors: | 2018. gada 26. novembris

Latvijas simtgades svētku nedēļā senioru ansamblis “Baltābele” ciemojās Daukstēs – sociālās aprūpes centrā “Dzērves”. Svētīgs darbiņš padarīts un abpusējā sirsnībā aizritējusi tikšanās stunda. Izdziedātas latviešu stiprās dziesmas – arī kopā ar sirmgalvjiem. Saņemti silti pateicības vārdi un īpaši apsveikumi, kurus gatavojušas Daukstu pagasta rokdarbu pulciņa “Atspole” meistares.
Šādas tikšanās ir nenovērtējamas un pašdarbnieku ikdienā ļoti nepieciešamas. Kad sajūti dāvinātā būtību un apjaut – visdārgākais nemaksā naudu. Aprūpes centrs ir vieta, kur viesojoties, apzinies gadu un mūža vērtību, arī vientulības cenu, veselības trauslumu. Prieks, ka ļaudis te ir aprūpēti un sasildīti.
Mīļš paldies Annai Vīgantei par ievadvārdiem pirms nelielā koncertiņa un ciemakukuļa sarūpēšanu. Arī Anitai Habekai – par milzīgo medus podu un citiem kārumiem, un ansambļa kopā turētājai Marijai Cinei par brauciena maršruta koordinēšanu. Paldies visām dziedātājām par sirdssiltumu! Nu esam ceļā uz Ziemassvētkiem.

Print Friendly, PDF & Email